Obsah

Hlášení ze dne 7.10.2019

Typ: ostatní
Studie dopravního zklidnění a návrh chodníků průtahem silnice II./603 obcí Vitín, nepovolená skládka v lese, kominík v obci, sběr železného šrotu, prodej zeleniny v obci

Oznamujeme občanům, že "Studie dopravního zklidnění a návrh chodníků průtahem silnice II./603 obcí Vitín " je k nahlédnutí v listinné  podobě na obecním úřadě a to v době úředních hodin. Tato studie bude též zveřejněna v lektronické podobě na našich webových stránkách. Upozorňujeme občany, že tato studie je pouze návrhem, nikoliv projektem. Samotná studie bude podkladem pro vytvoření projektů k realizaci záměru vybudování chodníků.

Vážení občané, v neděli dne 6.10.2019 nám někdo v lese bez povolení vysypal u Dvořáčků rybníčku celou tatru hlíny a zeminy se zbytky trubek a starých hadrů. Prosím o součinnost, zda někdo něco neviděl, nebo zda víte o někom, kdo odvážel přes víkend zeminu z pozemků. Velmi by nám tyto informace pomohly. Děkuji.

Připomínáme  občanům, kterí si objednali kominíka, že tento bude v obci v pátek dne 11. října a v sobotu dne 12. října. Pokud vás kominík nezastihne doma v pátek, přijde určitě v sobotu.

Oznamujeme občanům, že náš Sbor dobrovolných hasičů organizuje v sobotu dne 12.10.2019 v odpoledních hodinách (cca od 13.00 hod.) sběr kovového šrotu. Věci, které vyberete pro sběr dejte ke komunikaci za vrata své nemovitosti. Prosím nedávejte do sběru pračky, ledničky, sporáky a podobné věci - ty odvezte do Sběrného dvora v  Ševětíně.

Dále oznamujeme, že zelinář p. Veselý z Moravy, přijede do naší obce ve středu dne 9.10.2019 v době od 15.30 hodin do 16.00 hodin a přiveze k prodeji : brambory na uskladnění, cibuli, česnek a tři druhy jablek. J.H.


Vytvořeno: 7. 10. 2019
Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 18:29
Autor: Správce Webu