Obsah

Hlášení ze dne 24.6.2020

Typ: ostatní
Plán rozvoje obce na roky 2021-2027

Vážení spoluobčané, v letošním roce před sebou máme jako obec Vitín velký úkol, a to vytvořit společně Plán rozvoje naší obce pro další roky 2021-2027. Rádi bychom vás oslovili, abyste se se svými nápady a podněty také zapojili do přípravy tohoto plánu.

Zastupitelstvo obce si pro vás připravilo krátký online dotazník, který je zcela anonymní. Odkaz na tento dotazník najdete na stránkách naší obce v textu hlášení z dnešního dne t.j. 24.6.2020 (http://www.bit.ly/dotaznik-Vitin) . Stačí na odkaz v hlášení kliknout a vyplnit jej.

Vytištěný dotazník budete mít také vložený do červnového zpravodaje, což přijde vhod zejména občanům, kteří nemají internet nebo s ním nepracují. Vyplněný dotazník nám pak vhoďte do poštovní schránky obecního úřadu.

Zapojit můžete i své děti a vnoučata. Mohou například nakreslit obrázek, co by si ve Vitíně přály. Výtvory dětí nám vhoďte do poštovní schránky obecního úřadu.

Děkujeme, že spolutvoříte budoucnost obce s námi.  Zastupitelstvo obce.


Vytvořeno: 24. 6. 2020
Poslední aktualizace: 27. 7. 2020 16:21
Autor: Správce Webu